«Туған өлкеңді тани біл» Аймақтық ғылыми оқуларының қорытындысы

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы мен «Рухани қазына» кіші бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында өткізілген «Туған өлкеңді тани біл» Аймақтық ғылыми оқулары екі кезеңнен өтті. Сырттай кезеңі: 1 - 15 қазан, 2018 ж.Ғылыми оқулардың  Ұйымдастыру комитетіне ұсынылған жұмыстардың сараптамасы жүргізілді. Іштей кезеңі 6-8 қараша, 2018 ж. Облыстық планетарий мен Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетімен бірлесіп өткізді.

Ғылыми оқулардың екінші кезеңіне жалпы 66 қатысушы қатысты, олар өздерінің ғылыми жобаларын қорғады.

Ғылыми оқулардың қорытындысы бойынша қатысушылар І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдармен, естелік сыйлықтармен (папка, ручка, блокнот, программа, буклет), ынталандыру номинацияларымен марапатталды.

 

Іштей кезеңнің қорытындылары:

 

І орын. Іздібай Сымбат , Маңғыстау обл, Маңғыстау ауд, Өтес ОМ

Қожықов Бердібек , Маңғыстау обл, Бейнеу ауд, Боранқұл ОМ

Хайратова Асылай , Атырау обл, №32 ЖББОМ

 

ІІ орын. Аманкелдина Сая, Маңғыстау обл, Бейнеу ауд, Қарақұм ОМ

Абирова Назгүл, Маңғыстау обл, Бейнеу ауд, Ж.Қалдығараев ат.ОМ

Сахиева Инара, Ақтөбе  обл, Ойыл  ауд, Ойыл қазақ ОМ 

Гринь Диана, Ақтөбе қ,  № 28 ОМ 

Нуриддин Айзада , Маңғыстау обл, Мұнайлы ауд, №6 ОМ 

Сартаева Алтынай, Ақтөбе обл, Шалқар қ, № 5МЛ 

 

ІІІ орын.Наурызбаев АқылбекДемеуов Берік,  Маңғыстау обл, Мұнайлы ауд, № 7 ЖББОМ Бақытова Назым, Маңғыстау обл, Бейнеу ауд, Ы.Алтынсарин ат. ОМ 

Қалиболла Әбді-Әли, Атырау обл, Қызылқоға ауд,Сағыз ОМ  

Асанова Гүлжанат, Ақтөбе қ, Қ.Жұбанов ат.АӨМУ                    

Қуанышқали Руслан, Атырау обл, Қызылқоға ауд, Ш.Еркінов ОМ

Есимова Ақсымбат, Маңғыстау обл, Мұнайлы ауд, № 7 ЖББОМ 

Сүйіншалиев Әділет, Ақтөбе обл, Мұғалжар ауд, Саға ЖББОМ

 

Ынталандыру номинациялары бойынша:

«Жас өлкетанушы»

Атшыбай Гүлфайза , Атырау обл, Қызылқоға ауд, Сағыз № 9 ЖББОМ

Айдынғали Аяжан , Батыс Қазақстан обл, Ж.Досмұхамедов ат.пед.колледж

«Шығармашылық ізденіс»

Орынбасарова Ж., Ақтөбе қ., Қ.Жұбанов ат.АӨМУ

«Жас ізденімпаз»

Жайлыбаева Нұршат , Ақтөбе қ, Балалар мен жасөспірімдер шығармашылығы орталығы «Жас зияткер»

Қосбармақова Гүлдана , Маңғыстау обл, Бейнеу ауд,Ы.Алтынсарин ат. ОМ

«Жас шежіреші»

Қалбанова Айжан , Ақтөбе обл, Темір ауд,Сарыкөл ЖББОМ

«Жас талант»

Нағашбаева Ақсауле,Ордабаева Сабира,Маңғыстау обл, Мұнайлы ауд,№ 7 ЖББОМ

«Жас ғалым»

Еспаев Ринат, Маңғыстау обл, Бейнеу ауд, Абай ат.ОМ

«Жас зерттеуші»

Тілектес Гүлден, Атырау  обл, Қызылқоға ауд, Сағыз № 9 ОМ

«Ең үздік зерттеуші»

Қуанышбаева Бағылан, Маңғыстау обл, Бейнеу ауд, Бейнеу гимназиясы 

Жалиева Аяжан, Ақтөбе обл, Мұғалжар ауд, Жаңажол ЖББОМ 

«Ең өзекті мәселе»

Қуаныш Жасмин, Ақтөбе обл, Байғанин ауд, ЖарқамысОМ

«Ең үздік авторлық ұстаным»

Кемелхан Мәдина, Маңғыстау обл, Маңғыстау ауд, А.Өтепбергенов ат.ОМ

 

Сонымен қатар, қатысқаны үшін сертификат 32 қатысушыға берілді.